ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

اطلاعیه پروژه های جدید تعاونی مسکن

با توجه به تقاضای تعدادی از همکاران سازمان جهت مشارکت در پروژه های جدید مسکن و تاکیدات ریاست محترم سازمان حج و زیارت به هیئت مدیره در جهت فعالیت و پیگیری برای آن دسته از همکارانی که در پروژه های گذشته شرکت تعاونی مسکن مشارکت نداشته اند.

طی چند ماه گذشته جهت شناسایی زمین و یا واحدهای در حال ساخت شرکت تعاونی مسکن با افراد و شرکت های مختلف مذاکره نموده است.

اخیراً نامه ای از سوی شرکت پدید آوران اطلس پارس برای ریاست سازمان اسال گردیده است که در پی ابلاغ به تعاونی مسکن هیئت مدیره با مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت مذکور ضمن بازدید از پروژه در حال احداث آنها در منطقه گرمدره در جاده کرج، از واحدهای نمونه احداث شده بازدید به عمل آوردند که اطلاعات اولیه به شرح ذیل می باشد.

مشخصات زمین و واحدها:

مجموعه مسکونی آسمان البرز در زمینی به مساحت حدود 350/000 متر مربع در محدوده خدماتی شهر گرمدره با گستره های مسکونی، تجاری، خدماتی، آموزشی، ورزشی، فرهنگی و غیره با زیربنای کلی 455/000 متر مربع طراحی گردیده است.

مجموعه مسکونی پروژه در یه تیپ بلند مرتبه ( 9 تا 12 طبقه) میان مرتبه ( 6 تا 8 طبقه) کوتاه مرتبه ( 2 تا 3 طبقه) و با زیر بنای متنوع از 70 تا 125 متر مربع (1 تا 3 خوابه) در قالب 2450 واحد با زیربنای 310/000 متر مربع در 10 قطعه زمین به مساحت 56/000 متر مربع از اول سال 91 آغاز گردیده است.

اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه مشارکت، قیمت و زمان تحویل پس از مذاکره با نمایندگان شرکت یاد شده به اطلاع همکاران محترم خواهد رسید.

هیئت مدیره تعاونی مسکن      

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اوقات شرعی

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

ارتباط با ما

 

  • تهران ، خيابان آزادي ، نبش خيابان رودکي شمالي ، سازمان حج و زيارت
  • تلفن تماس سازمان : 64511 (021)