ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

اطلاعیه کاندیداتوری انتخاب هیئت مدیره تعاونی مسکن

باعنایت به برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت تعاونی مسکن کارکنان حج و زیارت با دستور انتخاب هیئت مدیره شرکت تعاونی مسکن و اعلام اتاق تعاون استان تهران مبنی بر تعداد کم داوطلبین سمت هیئت مدیره تعاونی و ممانعت از برگزاری انتخابات، بدینوسیله از اعضاء محترم تعاونی که تمایل به عضویت در هیئت مدیره تعاونی را دارند درخواست می گردد جهت ثبت نام و تکمیل مدارک هرچه سریعتر به دفتر تعاونی مراجعه نمایند.

تلفن: 02164512941

اگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده نوبت سوم سال 97

جلسه مجمع عمومي فوق العده نوبت سوم شرکت تعاوني مسکن کارکنان حج و زیارت رأس ساعت 15:00 روز چهارشنبه مورخ 97/09/28 در محل نمازخانه سازمان حج و زیارت به آدرس: تهران خیابان آزادی نبش خیابان رودکی شمالی تشکيل ميگردد.

لذا از کليه اعضاء دعوت ميشود با در دست داشتن کارت و يا دفترچه عضويت راس ساعت مقرر در محل مذکور حضور به هم رسانند و يا و کيل/ نماينده خود را کتباً معرفي نماييد.
ضمناً به اطلاع می رساند که به موجب ماده 19 آئین نامه نحوه تشکیل مجامع عمومی؛تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر 3 رأی و هرشخص غیر عضو تنها یک رأی خواهد بود و اعضاي متقاضي اعطاي نمايندگي، مي‌بايست به‌همراه نماينده خود حداكثر تا تاريخ 97/09/27 در محل دفتر تعاونی حاضر تا پس از احراز هويت و تأييد وكالت، برگه ورود به مجمع را دريافت دارند.
دستور جلسه :
1- تمدید مدت فعالیت تعاونی
هیئت مدیره تعاونی مسکن
کارکنان حج و زیارت

اوقات شرعی

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

ارتباط با ما

 

  • تهران ، خيابان آزادي ، نبش خيابان رودکي شمالي ، سازمان حج و زيارت
  • تلفن تماس سازمان : 64511 (021)