ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

اطلاعیه مهم درخصوص بدهکاران 10 میلیونی

قابل توجه اعضای محترم پروژه رضوان
باتوجه به اطلاع رسانی های صورت گرفته درخصوص پرداخت 10 میلیون تومانی پروژه رضوان، به اطلاع آندسته از اعضایی که تاکنون نسبت به پرداخت قسط خود اقدامی صورت نداده اند میرساند، باعنایت به تصمیم هیئت مدیره در صورتی که حداکثر تا تاریخ 98/12/17 اصل بدهی خود را پرداخت نماید جریمه مربوطه بخشیده خواهد شد. لازم به ذکر است پس از مهلت مذکور جرایم برای اعضای بدهکار منظور خواهد شد.
هیئت مدیره شرکت تعاونی مسکن
کارکنان حج و زیارت

اطلاعیه مهم درخصوص پرداخت اقساط پروژه رضوان

باتوجه به تعهدات مالی شرکت تعاونی تا این مرحله و برآورد ریالی کارهای باقیمانده پروژه رضوان تا مرحله اخذ پایان کار و باعنایت به ارائه گزارش کارشناس رسمی دادگستری درخصوص اعلام بدهی هریک از اعضاء در مجمع مورخ 98/09/25 و درخواست مکرر اعضای تعاونی مبنی بر تعدیل حداکثری اقساط و نهایتاً تصمیمات هیئت مدیره شرکت تعاونی مبنی بر حذف هزینه های غیر ضرور و تصمیم بر حذف هزینه های مربوط به پایانکار و موضوع تجاری (فعلاً در این مرحله) بدینوسیله اعلام می گردد که هریک از اعضای محترم شرکت تعاونی و دیگر مالکین محترم می بایستی حداکثر تا مورخ 98/12/05 در دفتر تعاونی حاضر و نسبت به ارائه چک های اقساط خود در سر رسیدها به شرح ذیل اقدام نمایند. بدیهی است عدد بدهی هر یک از مالکین محترم به صورت مکتوب اعلام خواهد شد.
98/12/10 5% بدهی
99/03/15 25% بدهی
99/05/15 25% بدهی
99/07/15 25% بدهی
99/09/15 20% بدهی
لازم به ذکر است باتوجه به طولانی شدن پروسه تکمیل کارهای باقیمانده خصوصاً در بخش های حساسی مانند موتورخانه، سیستم اعلام و اطفاء حریق و آسانسورها به دلیل کمبود نقدینگی و جهت جلوگیری از خطرات جدی برای ساکنین و خسارات مالی احتمالی ناشی از عدم تکمیل بخش های مذکور همکاری همه مالکین محترم ضروری می باشد.
هیئت مدیره شرکت تعاونی مسکن
کارکنان حج و زیارت

اوقات شرعی

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

ارتباط با ما

 

  • تهران ، خيابان آزادي ، نبش خيابان رودکي شمالي ، سازمان حج و زيارت
  • تلفن تماس سازمان : 64511 (021)