ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

آگهي دعوت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم

جلسه مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده نوبت دوم شرکت تعاوني مسکن کارکنان حج و زیارت رأس ساعت 15:00 روز یک شنبه مورخ 97/12/05 در محل سالن اجتماعات سازمان حج و زیارت به آدرس: تهران خیابان آزادی نبش خیابان رودکی شمالی تشکيل ميگردد.
لذا از کليه اعضاء دعوت ميشود با در دست داشتن کارت و يا دفترچه عضويت راس ساعت مقرر در محل مذکور حضور به هم رسانند و يا و کيل/ نماينده خود را کتباً معرفي نماييد.
ضمناً به اطلاع می رساند که به موجب ماده 19 آئین نامه نحوه تشکیل مجامع عمومی؛تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر3رأی و هرشخص غیرعضوتنها یک رأی خواهد بود و اعضاي متقاضي اعطاي نمايندگي،مي‌بايست به‌همراه نماينده خود حداكثر تا تاريخ 97/12/04 در محل دفتر تعاونی حاضر تا پس از احراز هويت و تأييد وكالت، برگه ورود به مجمع را دريافت دارند.
دستور جلسه :
1- گزارش وضعیت نقدینگی تعاونی، تعهدات و برآورد هزینه های باقیمانده پروژه رضوان.
2- گزارش فعالیت های درحال انجام و برنامه اتمام کار پروژه.
3- انتخاب هیئت مدیره شرکت تعاونی.
هیئت مدیره تعاونی مسکن
کارکنان حج و زیارت

اطلاعیه مهم شرکت تعاونی درخصوص پرداخت اعضاء

باسلام و عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت ایام الله دهه فجر و آرزوی سلامتی برای تمامی اعضاء محترم پروژه رضوان، به اطلاع میرساند:
به لطف خدا ، تلاش هیئت مدیره تعاونی و همکاری اعضاء محترم پروژه ،شاهد اتمام عملیات ساختمانی ، تحویل موقت واحدها و ساکن شدن بخش چشمگیری از اعضاء محترم هستیم . همانگونه که درجلسه مورخ 97/09/11 باحضور تعدادی از مالکین گرامی گزارشی از روند فعالیت های انجام شده و کارهای باقیمانده و تعهدات مالی به اطلاع رسید، شرکت تعاونی مسکن از ابتدا با عنایت به اصل تعاون در جهت صاحب خانه شدن اعضاء خود اقدام به اجرای پروژه رضوان نمود که با عنایت  خداوند متعال و تلاش های هیئت مدیره هم اکنون شاهد بهره برداری اعضاء از واحدهای مسکونی هستیم از آنجائیکه در پایان اینگونه پروژه ها بعضاً اعضاء تعاونی اقدام به واگذاری امتیاز خود به دیگران می نمایند تعاونی ها بدلیل برخی ازهزینه های پیش بینی نشده با مشکل عدیده ای برای تامین منابع مالی جهت پرداخت به پیمانکاران و طرف های قرارداد مواجه می شوند در حالی که به درستی تمام اعضاء مطلع می باشند سرمایه تعاونی با نقدینگی اعضاء تامین می گردد و تکمیل نهایی پروژه و اقدام برای اخذ پایان کار و سند نیز منوط به انجام تامین منابع شرکت تعاونی از سوی اعضاء خواهد بود. بنابراین باتوجه به اینکه بخش عمده ای از تعهدات تعاونی جهت پرداخت و تسویه حساب پیمانکاران، بیمه، مالیات و سایر هزینه ها که در پایان کار باید تعیین تکلیف شود، قطعاً در صورت عدم تامین به عهده سهام داران شرکت تعاونی و اعضاء پروژه خواهد بود. مضافاً اینکه پروژه های تعاونی براساس اساسنامه و ضوابط اداره کل تعاون و بر مبنای قیمت تمام شده که اعضاء و سهام داران موظف به تامین مالی آن می باشند احداث میشود.
بدیهی است درصورت عدم همکاری اعضاء محترم پروژه، هیئت مدیره تعاونی مسکن ناگزیراً برابر اساسنامه و اختیارات قانونی که مجامع شرکت های تعاونی به آنها واگذار می کنند باید اقدام نماید.
علی ایحال باتوجه به اینکه پروژه بزرگ مسکونی رضوان با اعطای تسهیلات اولیه از سوی سازمان حج و زیارت اجرا شده است، لذا یکی از تعهدات شرکت تعاونی مانده تسهیلات دریافتی مذکور می باشد که محل تامین آن از سوی کارکنان و از محل چک های 20 میلیون تومانی بدون تاریخ در اختیار تعاونی خواهد بود که باتوجه به  حساسیت تعهدات شرکت تعاونی به سازمان، هیئت مدیره درنظر دارد باتوجه به اهمیت تعهدخود به سازمان (چک های 20 میلیونی) را از طریق اعضاء ذینفع تامین و به حساب سازمان واریز نماید.
در پایان لازم به ذکر است جهت اتمام و پیشبرد اهداف نهایی پروژه و عمل به تعهدات تعاونی از قبیل پیمانکاران، دستگاه نظارت و مشاور، ناظر، اشخاص ثالث، بیمه، مالیات، ارزش افزوده، حسن انجام کار و ... که نیاز به تامین نقل غزدینگی می باشد والزاماٌ باید از سوی اعضاء پروژه رضوان حداقل به صورت برآورد علی الحساب هر یک به مبلغ 25 میلیون تومان در سررسیدهای مشخص ذیل پرداخت گردد تا روند عملیاتی و همچنین اداری، مالی پروژه همچون گذشته به نتیجه مطلوب برسد. 
1-  9712/05 به مبلغ ۷ میلیون تومان.
2-  98/02/05 به مبلغ ۸ میلیون تومان.
3-  98/05/05 به مبلغ  ۱۰ میلیون تومان.
بدیهی است که بهای تمام شده پروژه پس از اتمام نهایی عملیات پروژه رضوان محاسبه و از طریق مجمع فوق العاده اعلام خواهد شد.
هیئت مدیره شرکت تعاونی مسکن کارکنان حج و زیارت
New layer...
New layer...

اوقات شرعی

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

ارتباط با ما

 

  • تهران ، خيابان آزادي ، نبش خيابان رودکي شمالي ، سازمان حج و زيارت
  • تلفن تماس سازمان : 64511 (021)